Kurti namus, reiškia kurti ir reputaciją
RELEVEN - nekilnojamojo turto vystytojai. Įmonės komandą sudaro investuotojai ir skirtingų sričių profesionalai, plėtojantys įvairius nekilnojamojo turto projektus nuo 2005 metų. Dirbant su išskirtiniais projektais, patirtis įgyta tiek plėtojant administracinės ir gyvenamosios paskirties objektus, tiek ir valdant jau išvystytus objektus. Per šį laikotarpį įmonė iš vizionierių tapo profesionalais, tuo pačiu išlaikydama savo pamatines vertybes, lydėjusias nuo pat pirmųjų projektų.
Matome galimybes – kuriame vertę
RELEVEN investicijų principai yra paremti rizikų valdymu, o iškeltas prioritetas – siekti pelno perkant, o ne parduodant. Vienas pagrindinių įmonės tikslų – dirbti su tokiais projektais, kurie pasižymėtų originalia koncepcija, patrauklia lokacija ir didele išliekamąja verte, kuri tenkintų tiek investuotojus, tiek vietos bendruomenę.
Vizija
Mes tikime, kad geram nekilnojamojo turto projektui neužtenka tik kokybiško pastato. Didelį dėmesį skiriame būsimo projekto lokacijos pasirinkimui ir pilnavertiškos vizijos sukūrimui bei įgyvendinimui.
Pasiekimai
  • 15 Metų sukauptos patirties
  • 98K Išvystytų kvadratinių metrų
  • 18 Profesionalių specialistų