Apie projektą

„Gallery 4A“ apartamentų pasakojimas prasidėjo nuo „Maldžio“ meno galerijos. Ši rafinuota pastato prigimtis mus įkvėpė išsaugoti unikalų galerijos charakterį. Nepradedame naujos pastato istorijos – pradedame naują skyrių, kuriame monumentalus solidumas ir laisvės suteikiančios erdvės įgauna namams būdingos gyvybės ir jaukumo. Šiandien apartamentai virsta tiltu, jungiančiu modernią kasdienybę su romantiška senamiesčio istorija.

Architektūra prisimena istoriją, bet kalba apie ateitį. „Gallery 4A“ praeities žavesys ir modernumas susijungia į unikalią kompoziciją. J. Basanavičiaus gatvės pusėje fasadas lengvai įsilieja į pastatų grandinės ritmą, taip džentelmeniškai linktelėdamas banguojantiems senamiesčio stogams. O atsisukęs į kitą pusę savo atviromis terasomis ir plačiais langais pastatas sveikinasi su MO muziejumi bei išraiškingu pirmojo Vilniuje planetariumo kupolu.

Vos pravėrus „Gallery 4A“ duris Jus pasitinka draugiškas konsjeržo veidas ir apgaubia pastato ramybė. Estetiškos bendrosios erdvės alsuoja prabanga, o jas puošiantys meno kūriniai suteikia ypatingą atmosferą. Patogus parkavimas, liftas, kokybiškiausios namo apdailos medžiagos, moderniausi techniniai sprendimai čia įsikūrusiems gyventojams leis mėgautis ištaiginga aplinka.

Pastato didybė atsiskleidžia visuose namo aukštuose. Vos 11 apartamentų, kuriuose kvapą užgniauš stulbinantis lubų aukštis ir įspūdingo dydžio langai, namus papuošiantys natūralios šviesos gausa ir senamiesčio architektūros vaizdais. „Penthouse apartment“ privalumai nustebins net ir visko mačiusius.

Naujai atgimstančioje „Gallery 4A“ kaimynystėje neatpažįstamai pasikeitusios miesto erdvės. Vos keleto minučių atstumu, senamiesčio širdyje, alsuoja dinamiškas meno ir kultūros gyvenimas. Žaliųjų miesto erdvių gerbėjams ranka pasiekiamas Reformatų sodas bei Vingrių šaltiniai, kur susipina laisvalaikio, kultūros ir istorijos pažinimo erdvės. Įsikūrus „Gallery 4A“, skambantys bažnyčių varpai bei raudonų senojo miesto stogų peizažas suteiks ypatingą atmosferą ir pasididžiavimo savo namais jausmą.

Kad ir koks jūsų gyvenimo ritmas, namuose visiems norisi ramybės ir saugumo. Geras jausmas, kai galite visiškai atsipalaiduoti: balkonai ir terasos sukurti mėgautis privatumu, automobiliui – vieta požeminėje aikštelėje, o jus pažįstantis durininkas pasitinka ne tik svečius, bet ir saugiai priima jūsų siuntinius.