Apie projektą

Klaipėdos rajone, Giruliuose, turbūt arčiausiai jūros kranto vystomas projektas. Itin aukštos kokybės gyvenamasis kvartalas, išpuoselėta aplinka bei privati teritorija prie pat jūros – tai Kopų žuvėdros išskirtiniai bruožai. Šiuo metu baigtas projekto pirmasis etapas.

Gyvenvietė yra prie pat Baltijos jūros, vos 300 metrų nuo paplūdimio. Iš gyvenvietės teritorijos veda takeliai tiesiai į kopas ir į paplūdimį. Nuo seno ši pajūrio atkarpa labai vertinama dėl savo grožio ir mažesnio poilsiautojų kiekio nei kurortuose. Išėjus iš namų nekertant jokių gatvių pasiekiamos kopos ir jūra. Gyvenvietę iš kitos pusės supa prižiūrimas miškas, kuriame galima pasivaikščioti ir išeiti į norimą pajūrio vietą. Šioje gyvenvietėje taip pat lengva rezervacijų valdymas, leidžianti lengvai organizuoti ir valdyti apgyvendinimo rezervacijas. Gyvenant šioje gyvenvietėje galima džiaugtis visais aktyvaus gyvenimo privalumais pajūryje. Čia eina dviračių takai į Palangą, į Neringą, čia patogu kultivuoti pajūrio sporto šakas, čia gera tiesiog pasivaikščioti po darbo.

Visa gyvenvietės teritorija aptverta, ties įvažiavimu įrengti automatiniai vartai ir įėjimo varteliai. Vartai valdomi nuotolinio valdymo pulteliu, o pėstieji į teritoriją gali pakliūti pro vartelius naudodamiesi telefonspyne. Gyvenvietės įvažiavimas ir pagrindinė gatvė stebima vaizdo kameromis. Yra numatytas apsaugos postas, kuriame visą parą budi apsaugos darbuotojas.

Specifikacijos
Paskirtis
Gyvenamoji / Rekreacinė
Adresas
Girulių pl. (15-25b), Klaipėda
Plotas
3000
Parkavimas
63
Projekto pradžia
2015
Projekto pabaiga
2017