Apie projektą

Spartėjantis pasaulis kartu su nesibaigiančiomis galimybėmis į žmogaus gyvenimą atneša chaosą, tad pajausti ramybę tampa vis sunkiau. Kartais atrodo, kad ramybė apskritai neįmanoma: stresą darbe keičia kasdienos rūpesčiai, o juos sodrina įvairūs pasauliniai įvykiai. Jei atėjo laikas pailsėti nuo įtempo gyvenimo ritmo, varginančią rutiną iškeiskite į poilsį ir gyvenimą „Kopos žuvėdroje“, įsikūrusią Klaipėdoje, Giruliuose.

Gyvenamieji namai bei apartamentai pastatyti šimtamečiame pušyne, kurio amžius siekia net 130 metų. Aptverta 3,8 ha teritorija bei 24 val. per parą budinti apsauga užtikrins, kad jaustumėtės saugiai ir pailsėtumėte be pašalinių trukdžių. Jūsų kasdienybę lydės grynas oras ir jūros ošimas.

„Kopos žuvėdros“ teritorija ribojasi su pajūrio kopa. Net 4 žymios Lietuvos architektų komandos rūpinosi, kad architektūros, apželdinimo, apšvietimo ir mažosios architektūros sprendimai būtų suplanuoti itin kruopščiai bei išsaugotų nenukeliautos gamtos privalumus.

Išsirinkite prabangius apartamentus nuolatiniam gyvenimui, mažesnius poilsiui arba susiprojektuokite savo svajonių namus, besiribojančius su nepaliestu mišku ir kopomis.